Libuščiny fotky
... co mi padlo do oka ...Víkend 4. a 5. 6. 2005 byl po dlouhé době opět jeden z fotících. Mimo jiné jsem stihla v rámci muzejní noci oběhnout i pár výstav a některé expozice za to vážně stály koukněte se.

Jak jistě víte (a když nevíte, je to jedno), opět jsem ve stavu neschopných čehokoliv (zejména práce) a tak se courám během vycházek všude možně a fotím. Tak třeba tady naleznete několik obrázků z akce Gumball3000, z výletu na Žižkov a dokonce i klubovou výstavu jagdteriérů.

Takovéhle kouzelné pohledy se dají najít v našem bytě.

Už je to 60 let, co skončila druhá světová a v Praze byl na počet tohoto významného výročí dokonce i ohňostroj.

Tady je něco málo z toulek jarní přírodou o víkendu 30.4.-1.5.2005.

Prvomájový průvod je v podhradí už úplná samozřejmost a letošní účast byla doopravdy hojná.

Jaro stále trvá, sluníčka už jsem si trochu užila a nastal čas na jarní úklid. A protože je třeba někdy přetřídit i fotky, pustila jsem se do toho a nalezla jsem skvosty již netušené.

Po včerejší procházce Letenskými Sady jsem si připadala jako na Marsu. Po dlouhé zimě, kdy tam nebylo ani živáčka, tam ted pomalu není k hnutí. bruslaři a kolaři si pochvalují, jak se jim teď pěkně jezdí po upravených nových chodníčcích (nikomu nevadí, ze tam není rozlišeno, která strana platí pro který směr) a my pejskaři, abychom chodili kanálama. Aleco co, sportem ku zdraví, že? každopádně tu mám trochu nostalgie v podobě toho, jak Sady vypadaly, když se před rokem rekonstruovaly.

Tady jsou fotky z poaprílového víkendu. Pravda, některé patří mezi trochu morbidnější, takže varuju všechny, kteří se štítí pavouků, ale je tu i něco pro pobavení a dokonce i nějaká ta kultura...

Tady je zdokumentován můj pobyt v lázních.

100 letá voda už je skoro 3 roky za námi, ale není špatné si ji občas připomenout. Tady jsou fotky, které snad kromě místa, kde byly pořízeny, žádný další komentář nepotřebují.

Přístav v Holešovicích čeká velká přestavba. Proto jsem se tam vydala, abych ještě stihla zachytit původní stav. Zde si můžete prohlédnout ty samé obrázky, jak je upravil pavlicd@volny.cz. Co tomu říkáte?

Protože i na mne došlo a udeřila zákeřná choroba, přidávám pár obrázků, které jsem nasbírala během mojich vycházek.

Speciální fotogalerie je věnována prvnímu dítěti, které povili moji kolegové, takže se všichni podívejte. Ten malej hezkej chlapeček se jmenuje Jonášek.

Kolega Josef Zink úžasně fotí a dokonce se mi podařilo dostat se na jeho vernišáž.

Občas se mi povede ukořistit něco, co by asi nikdo min morbidní než já nefotil, ale mně to prostě nedá. Tuto sbírku jsem nazvala podivnosti.